شرکت دومیشا
خانه / بنتونیت / بنتونیت چاه ریسه و قیمت خرید فروش آن

بنتونیت چاه ریسه و قیمت خرید فروش آن

بنتونیت چاه ریسه یکی از انواع بنتونیت موجود در ایران است. معدن آن در قسمت مرکزی ایران قرار دارد. قیمت بنتونیت چاه ریسه با توجه به نوع آن متغیر خواهد بود. خرید بنتونیت چاه ریسه برای مصارف متعددی انجام می شود. فروش بنتونیت چاه ریسه در استان اصفهان و سایر مناطق ایران صورت می پذیرد.

معدن چاه ریسه

معدن چاه ریسه در روستای چاه ریسه قرار دارد. این روستا در بخش مرکزی شهرستان اردستان واقع گردیده. و جزو استان اصفهان محسوب می شود. این روستا در دهستان علیا می باشد. از این معدن بنتونیت استخراج می گردد. و پاسخگوی نیازهای خریداران استان اصفهان و دیگر استانها خواهد بود.

قیمت بنتونیت چاه ریسه

بنتونیت دارای مصارف متعددی می باشد. برخی از این کاربردها عبارتند از:

  • حفاری
  • چاه ارت
  • ریخته گری
  • رنگبری
  • تصفیه روغن
  • بستر دام و طیور
  • خوراک دام و طیور
  • کشاورزی
  • مهندسی عمران
  • گندله سازی

قیمت بنتونیت چاه ریسه

بنابراین با توجه به کاربری مورد نظر دارای قیمتهای متفاوتی خواهد بود. قیمت بنتونیت با توجه به نوع نیاز خریداران تعیین می شود.

خرید بنتونیت چاه ریسه

همانگونه که گفته شد. بنتونیت مصارف متعددی دارد. بنابراین خریداران زیادی نسبت به تهیه آن از بازار اقدام می کنند. در هنگام خرید بنتونیت چاه ریسه توجه به این مساله ضروری است. که بنتونیت مطابق با نیاز مشتری انتخاب شود. زیرا در صورت عدم توجه به این مورد، خریدار از خرید خود راضی نخواهد بود. و در مواردی محصول مورد نظر از کیفیت مناسب برخوردار نیست. البته در برخی موارد هم سبب افزایش هزینه ها می گردد. که برای خریدار بنتونیت مقرون به صرفه نخواهد بود.

خرید بنتونیت چاه ریسه

فروش بنتونیت چاه ریسه

با توجه به اینکه معدن چاه ریسه در استان اصفهان می باشد. بنابراین فروش بنتونیت چاه ریسه در اصفهان صورت می گیرد. البته مشتریان این محصول محدود به این استان نمی شوند. و از تهران، فارس، مرکزی و دیگر استانها متقاضیان این ماده معدنی وجود دارد. ما بنتونیت را با کیفیت متناسب با نیاز مشتری به بازار عرضه می کنیم. ضمن اینکه این محصول را تضمین کیفیت خواهیم کرد. و بدون هیچ سوالی مشتری در صورت عدم رضایت قار خواهد بود تا کالای خریداری شده را مرجوع نماید. و نسبت به بازگشت وجه پرداختی اقدام می کنیم. بنابراین خریدار می تواند با آسودگی خاطر دست به خریدی مطمئن بزند.

فروش بنتونیت چاه ریسه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دومیشا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120336435
شماره تلفن ثابت: 03142510034
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بنتونیت در بندرعباس

عرضه مستقیم بنتونیت در بندرعباس زیر قیمت بازار

عرضه بنتونیت در سطح کشور و صادرات ان به کشور های همسایه جزو فعالیت های …

دیدگاهتان را بنویسید